FIZJOTERAPIA

profesjonalnie i najtaniej w Łodzi

Kinezyterapia

CENNIK - KINEZYTERAPIACENNIK - POZOSTAŁE ZABIEGI
Sprzęt do ćwiczeń biernych - ROBMED gabinet fizjoterapii Łódź

ROBMED gabinet fizjoterapii w swojej ofercie posiada również kinezyterapię – czyli ćwiczenia rehabilitacyjne. Ta technika wykorzystuje ruch jako środek leczniczy. Jest to niezastąpiona metoda przywrócenia sprawności narządów ruchu w przypadku różnego rodzaju schorzeń układu kostnego. Kinezyterapię stosuje się także u osób po zawałach serca, chorobach reumatoidalnych a nawet u kobiet tuż przed porodem.

Ćwiczenia bierne
Są to ćwiczenia, które powodują u pacjenta ruch określonej części ciała. Aktywność wywoływana jest przez fizjoterapeutę lub przy pomocy urządzeń powodujących ruch bierny.
Ten rodzaj kinezyterapii zalecany jest w przypadkach, kiedy samodzielny ruch pacjenta jest niemożliwy lub znacznie ograniczony ze względu na jego stan zdrowia.

Ćwiczenia czynne w odciążeniu i z oporem
Ten rodzaj ćwiczeń wykonywany jest pod ścisłą kontrolą fizjoterapeuty. Ćwiczenia w odciążeniu stosuje się u osób po zabiegach chirurgicznych, schorzeniach reumatoidalnych, a także u pacjentów, których stawy przez długi czas unieruchamiał opatrunek gipsowy.
 

Ćwiczenia z oporem są stosowane, aby przyspieszyć przyrost tkanki mięśniowej. Ten rodzaj fizjoterapii wpływa na poprawę wytrzymałości mięśni oraz na zminimalizowanie zaników mięśniowych powstałych w wyniku unieruchomienia kończyny lub różnych procesów patologicznych.

Jeżeli chcą Państwo poznać kwalifikacje naszego zespółu - zapraszamy do zakładki O NAS.

  • Ćwiczenia bierne ręki - stół ze sprzętem ROBMED
  • Ćwiczenia w podwieszeniu - gabinet rehabilitacji ROBMED
  • Ćwiczenia czynno-bierne - gabinet fizjoterapii w Łodzi
  • Gabinet fizjoterapii ROBMED w Łodzi

DANE KONTAKTOWE

ul. Bratysławska 10A 94-040 ŁODŹ
tel: (42) 235-60-57

robmed@onet.eu

 

poniedziałek-piątek: od 8:20 do 18:50

na prośbę pacjenta-możliwość wydłużenia czasu pracy

w soboty - po uzgodnieniu z pacjentem


FORMULARZ KONTAKTOWY  Zgadzam się na zasady prywatności serwisu
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

ROBMED jest partnerem poniższych firm. W związku z tym osoby posiadające wykupioną w danej firmie polisę (indywidualną bądź grupową), mogą bez żadnych dodatkowych opłat korzystać z naszych usług. Wszelkie należności zostaną uregulowane przez ubezpieczyciela.

PARTNERZY